ΜΟΝΟ UNDER Η ΓΚΟΡΟΝΤΕΓΙΑ!

Καλημέρα. Ο άσσος της Ζοντίνο είναι αυτός που γνωρίζει τη μεγαλύτερη πτώση από χθες στους μπουκ. Προσωπικά όμως δεν είμαι καθόλου πρόθυμος να ποντάρω στο 1.60 μια ομάδα που έχει σκοράρει μόνο σε ένα ματς στις τέσσερις τελευταίες αγωνιστικές. Η Γκοροντέγια είναι δύσκολος αντίπαλος και στα τελευταία  παιχνίδια της ηττήθηκε μόνο από την πρωτοπόρο Μπάτε Μπορίσοφ. Έπειτα είναι και η παράδοση που θέλει τους φιλοξενούμενους να έχουν υποστεί μόνο μια ήττα στις τέσσερις τελευταίες επισκέψεις τους εκεί μέσα.

Για μένα αυτό το 1.60 είναι απορριπτέο και θα προτιμήσω το under καθώς και το Χ του ημιχρόνου διότι η μεν Γκοροντέγια συμπλήρωσε 8 στα 8 under και η δε Ζοντίνο 7 στα 8 under και no – goal μαζί!

Για το πρωτάθλημα των πιτσιρικάδων της Λευκορωσίας, η Ενερτζέτικ υποδέχεται την Μπρεστ και από χθες υποχωρεί η απόδοση του άσσου. Λογικό αν κρίνουμε από το γεγονός ότι η Μπρεστ έχει 6 ήττες σε 8 παιχνίδια και τη δεύτερη χειρότερη άμυνα στην κατηγορία. Βέβαια ούτε και η Ενερτζέτικ πραγματοποιεί καμία… σπουδαία πορεία, οπότε θεωρώ ότι ίσως είναι προτιμότερο είτε να το αφήσουμε για το live είτε να ποντάρουμε στον συνδυασμό του over και του goal – goal. Θυμίζω ότι η Μπρεστ Β συμπλήρωσε 6 στα 8 over και g-g μαζί.

Τέλος, η Μπάτε Μπορίσοφ Β επιβεβαιώνει τα 2-3 γκολ για πέντε σερί παιχνίδια. Επειδή η Σλουτσκ είναι μια ομάδα που πετυχαίνει και δέχεται εύκολα το τέρμα, θα τολμήσω να ρισκάρω στην εκτίμηση του g-g και των 2-3 γκολ, που είναι και τα αγαπημένα των γηπεδούχων. 1-1, 2-1 ή 1-2 δηλαδή.

Καλή τύχη.

Η [eafl id=”21638″ name=”NOVIBET.GR” text=”NOVIBET.GR”] έχει ειδική προσφορά στην πρεμιέρα της Μπουντεσλίγκα με Free bet.

Όλη η δράση του γερμανικού πρωταθλήματος σε Live Streaming από τη Novibet με απεριόριστες αγορές και πρωτότυπα ειδικά στοιχήματα!

Περισσότερες λεπτομέρειες στο site της [eafl id=”21638″ name=”NOVIBET.GR” text=”NOVIBET.GR”].