G-G ΚΑΙ OVER…

Καλημέρα. Ένα ημίχρονο άντεξε η Βιγιαρεάλ στο Λίβερπουλ, αλλά στο δεύτερο 45λεπτό δέχθηκε δύο μαζεμένα γκολ και πλέον βρέθηκε με την πλάτη στον τοίχο.

Το να ανατρέψεις 2-0 σκορ με αντίπαλο τους «κόκκινους» δεν είναι αδύνατο, είναι όμως εξαιρετικά δύσκολο.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι τα «κίτρινα υποβρύχια» θα οπλίσουν από νωρίς και θα προσπαθήσουν να εξαπολύσουν τις τορπίλες τους προς το αντίπαλο στρατόπεδο. Τι σημαίνει αυτό; Φάσεις, θέαμα και προφανώς και γκολ. Εκατέρωθεν γκολ, διότι η Λίβερπουλ είναι μια από τις πιο επιθετικές ομάδες του πλανήτη. Προσωπικά βλέπω gg, over και πρόκριση των Άγγλων στον τελικό. (2.01 στην Betsson) Για την ακρίβεια είμαι ανάμεσα στο 1-2 και το 2-2 για τελικά σκορ.

Το υπόλοιπο πρόγραμμα δυστυχώς δεν έχει κανένα στοιχηματικό ενδιαφέρον. Θα έλεγα μόνο ότι στην Ουγγαρία το Χ βολεύει την Μεζοκοβεσντι και τη Ντέμπρετσεν στην προσπάθεια που καταβάλουν οι δύο ομάδες για παραμονή στην κατηγορία.

Επίσης στη Β Σουηδίας αν η Χάλμσταντ εμφανιστεί στοιχειωδώς σοβαρή, θα σημειώσει την τρίτη σερί νίκη της απέναντι στη μέτρια Έστερσουντ.

Αυτά τα… ολίγα προς το παρόν. Τα υπόλοιπα θα τα δούμε στο live μέσα από το Bookenemylive.com

Καλή τύχη.

Y.Γ. Όσοι έχετε σκοπό να ποντάρετε στη νίκη της Λίβερπουλ, η Betsson την προσφέρει σε ενισχυμένη απόδοση και πιο συγκεκριμένα στο 2.0!