ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΓΚΟΛ ΣΤΗΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ

Καλημέρα. Το σημερινό πρόγραμμα περιλαμβάνει ελάχιστα ενδιαφέροντα παιχνίδια και προσωπικά έχω επιλέξει μόλις δυο από αυτά.

Στην Κόνφερενς Λιγκ η Φαρούλ Κοστάντα απέδειξε και στο πρώτο ματς ότι είναι σαφώς ανώτερη της Φλόρα Τάλιν από την Εσθονία. Επικράτησε εύκολα με σκορ 3-0 και πιστεύω ότι θα κερδίσει και απόψε. Θυμίζω ότι μέχρι στιγμής έχει δώσει τρία ματς στην Ευρώπη και ότι και στα τρία κέρδισε πετυχαίνοντας από τρία τέρματα.

Στην Πριμέρα Νασιονάλ της Αργεντινής η Σαν Μάρτιν και η Ντεφενσόρες είναι ξεκάθαρα ομάδες των under. Οι γηπεδούχοι έχουν 13 στα 15 under στα πιο πρόσφατα παιχνίδια τους και οι φιλοξενούμενοι έρχονται από 11 στα 12 under και no – goal μαζί. Είναι μάλιστα εντυπωσιακό το γεγονός ότι συμπλήρωσαν 21 στα 24 no – goal! Σε τέτοιου είδους παιχνίδια λοιπόν πας για τριπλό συνδυασμό under, no goal και 0-0 ημιχρόνου.

Εδώ θα δείτε το δυνατό σημείο της ημέρας

Καλή τύχη και ελπίζω στο live να προκύψουν καλύτερες στοιχηματικές ευκαιρίες.

Με εύκολη εγγραφή, μέσα σε λίγα λεπτά το παιχνίδι σου αλλάζει επίπεδο στη bwin (21+)! ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ