ΕΙΔΙΚΟΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ…

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Η Λαμία ψάχνει για τον πρώτο της βαθμό στο πρωτάθλημα καθώς μέχρι στιγμής έχει μόνο ήττες. Βέβαια το πρόγραμμά της δεν ήταν βατό και έτσι μπορεί να το χρησιμοποιήσει αυτό ως άλλοθι. Σήμερα υποδέχεται τον Βόλο και έχω την αίσθηση ότι με τον ένα βαθμό θα μείνουν ικανοποιημένες και οι δύο ομάδες. Ξεκινάμε με το Χ του ημιχρόνου και συνεχίζουμε –ρισκάροντας – με το Χ ως τελικό αποτέλεσμα.

Στη Ρουμανία θα ποντάρω ακριβώς στο ίδιο στοίχημα στην αναμέτρηση της Άραντ με την Κλιντσένι. Οι δύο ομάδες έχουν από τρεις ισοπαλίες σε πέντε αγωνιστικές και είναι του ιδίου βεληνεκούς. Και εδώ πάντως θα μπορούσαμε να αρχίσουμε με το Χ του ημιχρόνου καθώς η Κλιντσένι μέχρι στιγμής σκοράρει αποκλειστικά και μόνο στο δεύτερο 45λεπτο! (2.02 στον [eafl id=”9026″ name=”Stoiximan” text=”STOIXIMAN.GR”])

Για το πρωτάθλημα της Β Ολλανδίας τα έχουμε ξαναπεί και η αλήθεια είναι ότι οι ομάδες φροντίζουν να μας επιβεβαιώνουν κάθε εβδομάδα με τα πολλά γκολ που βάζουν και δέχονται. Το ίδιο θα πράξουμε και απόψε καθώς η Εξέλσιορ μετρά μόνο over και η Ντε Γκράαφστσαπ έχει 3 στα 4 over 3.5 γκολ. Πάμε λοιπόν ή στον συνδυασμό του over 2.5 με το g-g ή στο over 3.5 γκολ.

Η Ος έχει 5 στα 5 over και σήμερα υποδέχεται την Ντόρντρεχτ που δέχεται πολύ εύκολα το τέρμα. Τα τρία από τα τέσσερα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια έληξαν στο over 3.5 γκολ. Πάμε λοιπόν και εδώ σε συνδυασμό του over με το g-g…

Στη Β Σουηδίας η πρωτοπόρος Ντέγκερφορς εξακολουθεί να… βομβαρδίζει τις αντίπαλες άμυνες με πάρα πολλά τέρματα. Το ίδιο λογικά θα πράξει και απόψε κόντρα στην… αφελή Βαστέρας. Θυμίζω ότι οι γηπεδούχοι έρχονται από πέντε σερί νίκες με τέρματα 18-4! Θα συνδυάσουμε λοιπόν τον άσσο με το over και ως εναλλακτική επιλογή έχουμε τα περισσότερα γκολ του δευτέρου ημιχρόνου διότι η Ντέγκερφορς συνηθίζει να σκοράρει και να ανεβάζει ρυθμό στο δεύτερο 45λεπτο. Για του λόγου το αληθές να πούμε ότι από τα 18 γκολ που αναφέραμε πριν, μόλις τα πέντε σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια πρώτου ημιχρόνου…

Καλή τύχη και θα τα πούμε στη συνέχεια μέσα από το [eafl id=”12392″ name=”bookenemylive.com” text=”bookenemylive.com”].

[eafl id=”21638″ name=”NOVIBET.GR” text=”NOVIBET.GR”]: ΛΑΜΙΑ – ΒΟΛΟΣ (2.48 – 3.25 – 3.45)

Σε μηδενική γκανιότα για το νικητή προσφέρει η [eafl id=”21638″ name=”NOVIBET.GR” text=”NOVIBET.GR”] τον σημερινό αγώνα για τη Super League.