ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ…SUPER LEAGUE

Καλημέρα. Σήμερα το βράδυ θα ξέρουμε ποιος από Απόλλωνα και Ξάνθη θα αγωνίζεται τη νέα σεζόν στη Σούπερ Λίγκα. Όπως αναμενόταν στο πρώτο ματς επικράτησε η αθηναϊκή ομάδα με σκορ 0-1. Το είχαμε αναφέρει και από εδώ ότι η Ξάνθη θα αγωνιζόταν κυρίως με πιτσιρίκια που είναι ταλαντούχα μεν, παντελώς άπειρα δε… Θα αποτελέσει έκπληξη λοιπόν να σήμερα αυτοί οι νέοι ποδοσφαιριστές καταφέρουν να ανατρέψουν την κατάσταση. Στοιχηματικά βέβαια το 1.25 του άσσου δεν λέει και πολλά πράγματα… Προσωπικά θα προτιμήσω τα περισσότερα γκολ του 2ου ημιχρόνου, διότι οι φιλοξενούμενοι θα αναγκαστούν να βγουν μπροστά στο δεύτερο 45λεπτο και αυτό λογικά θα το… πληρώσουν. (2.07 το προσφέρει ο [eafl id=”9026″ name=”Stoiximan” text=”STOIXIMAN.GR”])

Εγχώριο ενδιαφέρον υπάρχει και για τον αυριανό τελικό του κυπέλλου ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Ολυμπιακό, ο οποίος διεξάγεται στο Ολυμπιακό στάδιο. Για αυτό το ματς όμως θα μιλήσουμε αύριο.

Παρακάτω ακολουθούν οι καθιερωμένες πλέον επιγραμματικές προτάσεις του Σαββάτου.

Εύχομαι εκ των προτέρων καλή τύχη και εμείς θα τα ξαναπούμε στο LIVE μέσα από το [eafl id=”12392″ name=”bookenemylive.com” text=”bookenemylive.com”].